Завтра в Харкові - дощ
25 квітня 2016 13:00 Оперативна інформація
Завтра в Харкові - дощ Прохолодна дощова погода очікується в Харкові у вівторок, 26 квітня.

За прогнозом Харківського регіонального центру гідрометеорології, у місті буде злива, помірний вітер, температура вночі - 11-12 градусів тепла, вдень - 13-18 градусів вище нуля.

Як повідомили в КП «Шляхрембуд», вулиці міста сьогодні вдень прибирають 54 одиниці техніки, вночі працюватимуть 34 машини. З 22 по 24 квітня робітники вивезли з доріг 677 куб. м сміття та ТПВ.

За даними Департаменту комунального господарства, в парках, скверах і на вулицях міста виконуються роботи з прибирання та благоустрою території - очистка газонів, квітників від листя і сміття, підмітання доріжок, збирання і вивезення сміття, листя, миття купелі в Саржиному яру, пам'ятників. Також проводяться роботи з догляду за зеленими насадженнями - знесення аварійних і сухостійних дерев, обрізка дерев, вивезення гілок, покіс газонів, прополювання квітників, посадка квітів, очищення тротуарної плитки від трави. Всього в роботах задіяні 354 робітники і 22 одиниці техніки. Прибиранням охоплено 33 га загальної площі об'єктів.

Друкувати
Останні новини