Завтра студентам-медикам, які пройшли курс з паліативної допомоги, вручать сертифікати
20 жовтня 2014 16:37
Завтра студентам-медикам, які пройшли курс з паліативної допомоги, вручать сертифікати Студентам - волонтерам, які пройшли підготовку з надання паліативної та хоспісної допомоги, завтра, 21 жовтня, вручать сертифікати. Захід приурочений до Всесвітнього дня хоспісів та паліативної допомоги та проводиться для популяризації волонтерського руху. 

Як повідомили в управлінні праці та соціальних питань, студенти Харківського національного медичного університету пройшли навчання в рамках проекту «Подальший розвиток громадської молодіжної служби допомоги паліативним та хоспісним пацієнтам «Ера милосердя» протягом 2013-2014 років. 

Захід пройде за підтримки Харківської міської ради. Організатор - Харківська обласна громадська організація «Соціальний всесвіт», що входить в Єдину соціальну мережу міста Харкова. 

Вручення сертифікатів відбудеться в Харківському національному медичному університеті (пр. Леніна, 4). Початок - о 16:00.

Довідка. Всесвітній день хоспісної та паліативної допомоги відзначають у другу суботу жовтня. Організатором є Всесвітній альянс паліативної допомоги (The Worldwide Palliative Care Alliance, WPCA). В альянс входять національні та регіональні організації, які підтримують розвиток хоспісної та паліативної допомоги в усьому світі. Паліативна допомога полягає в полегшенні страждань невиліковного хворого, в наданні психосоціальної і духовної підтримки пацієнту і його близьким. Одна зі складових паліативної медицини - хоспісна допомога.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини