Завершується розробка проєкту перехрестя проспект Московський - вулиця Польова
16 жовтня 2019 13:31 Інфраструктура
Завершується розробка проєкту перехрестя проспект Московський - вулиця Польова Проєкт реконструкції проблемного перехрестя пр. Московський - вул. Польова - вул. Тарасівська практично готовий.

Про це сьогодні, 16 жовтня, на сесії Харківської міської ради повідомив заступник міського голови з питань інфраструктури міста Євген Водовозов.

За його словами, проєкт відпрацьовується спільно з Європейським інвестиційним банком і Європейським банком реконструкції та розвитку в рамках програми «Безпечний дорожній рух в Україні». За його словами, проєкт буде поданий на будівництво в наступному році. Нагадаємо, що на цьому перехресті планується встановити світлофори і змінити геометрію проїжджої частини.

Заступник міського голови зазначив, що реконструкцію трамвайного переїзду пр. Московський - вул. Академіка Павлова планується завершити до 1 листопада. Через кілька днів почнеться асфальтування ділянки. Поки там йдуть роботи, рух на перехресті пр. Московський - вул. Польова - вул. Тарасівська ускладнений, оскільки там тимчасово заборонений лівий поворот.

Геннадій Кернес доручив врегулювати це питання.

«Поки не будуть виконані роботи, потрібно зробити так, щоб люди могли спокійно проїжджати», - підкреслив міський голова.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини