Завершується реконструкція Московського проспекту
25 червня 2021 14:48 Інфраструктура
Завершується реконструкція Московського проспекту Роботи з реконструкції великого вузла Московського проспекту планується завершити в липні.

Про це сьогодні, 25 червня, повідомив на брифінгу заступник Харківського міського голови з питань інфраструктури міста Євгеній Водовозов.

За його словами, терміни залежатимуть від погодних умов. Зараз ведуться масштабні роботи з асфальтування частини Московського проспекту з розширенням в районі вул. Броненосця «Потьомкін», і до кінця наступного тижня планується завершити реконструкцію вузла пр. Московський - пр. Академіка Павлова - вул. Лесі Українки - вул. Польова - вул. Тарасівська, від стадіону «СІМ» (колишній «Серп і молот») до Велозаводського моста. Євгеній Водовозов зазначив, що на цих ділянках триватимуть роботи з благоустрою території, але вже не на проїжджій частині.

Крім того, одночасно зараз йде реконструкція на ділянці від пл. Героїв Небесної Сотні до вул. Богдана Хмельницького, яку планується завершити через два-три тижні.

«Зараз закінчуються земляні роботи, ми готуємося відсипати гравій, і наступного тижня почнеться укладання рейкового полотна і підготовка до асфальтування», - повідомив Євгеній Водовозов.

За його словами, далі в планах - виконати поточні ремонтні роботи на Московському проспекті в бік Велозаводського моста, але таких, як зараз, перекриттів руху вже не буде. Крім того, на наступний рік заплановано реконструкцію рейкового шляху по проспекту, але роботи теж будуть виконувати так, щоб надовго не перекривати проспект.

Євгеній Водовозов повідомив, що терміни завершення реконструкції проспекту подовжували через масштабну заміну мереж.

«Дуже складні мережі, дуже велика кількість плавунів, води. Довелося все міняти по ходу реконструкції. Перекласти довелося навіть те, чого не було в плані, починаючи від дрібних мереж введення в будинок, закінчуючи трубопроводами по проспекту. Зараз темпи наростили, і роботи йдуть досить швидко», - зазначив Євгеній Водовозов.

За його словами, трамваї по відремонтованих ділянках Московського проспекту повинні почати курсувати вже в серпні.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини