Засновник Харківського марафону Андрій Оністрат провів майстер-клас для любителів бігу
08 грудня 2014 11:41 Спорт
Засновник Харківського марафону Андрій Оністрат провів майстер-клас для любителів бігу Засновник Харківського міжнародного марафону Андрій Оністрат провів майстер-клас для любителів бігу. Тренінг пройшов 6 грудня в конференц-залі готелю «Національ».

Андрій Оністрат розповів про біг і тріатлон, про те, як мотивувати себе почати бігати вже сьогодні і досягати високих результатів. «Хочеш щось робити - роби, хочеш про це подумати - подумай, хочеш бігти - одягни кросівки і біжи. Основна мотивація - це змагання. Треба реєструватися на пробіги, на тріатлон, на все що завгодно - і готуватися до них. Вам буде заважати все: мороз, застуда, ще щось. Але якщо ви за планом живете і готуєтеся до якогось старту, ви нічого не пропустите і досягнете результатів», - зазначив Андрій Оністрат.

У ході майстер-класу усі присутні поспілкувалися з майстром спорту міжнародного класу з триатлону Антоном Блохіним, заслуженим тренером України з легкої атлетики Ігорем Ліщинським, який поділився секретами методики роботи в аматорському бігу та харчуванні бігунів.

Зазначимо, що реєстрація на 2-й Харківський міжнародний марафон вже відкрита. Марафон пройде 11 квітня 2015 року. Дистанції для забігів залишаться незмінними: марафон (42 км 195 м), напівмарафон (21 км), естафета, забіги на 10 км і 3 км, дитячі забіги на 1 км, 500 м, 200 м. Зареєструватися на марафон можна на сайтах: kharkivmarathon.com і athletic-events.com.

Як зазначив засновник Харківського марафону Андрій Оністрат, наступного року кількість учасників зросте в кілька разів. «Основне, що я чекаю від 2-го Харківського міжнародного марафону - це збільшення кількості учасників у кожній з дистанцій. Дуже важливо, щоб ми створили в Харкові таку атмосферу, яка б дозволила максимальній кількості людей взяти участь у забігах. Я розраховую, що ті, хто бігли на першому марафоні 3 км, пробіжать вже 10 км, ті, хто бігли 10 - побіжать напівмарафон, ті, хто бігли напівмарафон - побіжать марафон. Хочу зазначити, що в Харкові марафон пройшов на найвищому рівні, краще, ніж більшість інших європейських і світових марафонів, і наступний марафон пройде також гідно», - підкреслив Андрій Оністрат.


Друкувати
Останні новини