Заплановано роботи з відновлення подачі води на Салтівці
12 травня 2022 12:54 ЖКГ
Заплановано роботи з відновлення подачі води на Салтівці Ремонтні бригади Комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» планують заходи щодо відновлення водопостачання у Салтівському житловому масиві.

Про це сьогодні, 12 травня, повідомив заступник генерального директора – директор Комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» Владлен Волков. За його словами, фахівці КП проінспектували руйнування на Салтівці, візначили пошкоджені ділянки на зовнішніх трубопроводах та спланували заходи щодо усунення поривів на водоводах.

«У мікрорайоні Північна Салтівка-1 після вибуху вимагає ремонту трубопровід діаметром 500 мм, що подає воду до 44 багатоквартирних будинків. Також спланували відновлювальні роботи на трубопроводі на ділянці вулиць Академіка Павлова та Бучми, де також є значні пошкодження. Після ремонту відновимо подачу води до 12 житлових будинків у 524-му мікрорайоні», - зазначив Владлен Волков.

За його словами, у планах підприємства – великі обсяги ремонтних та відновлювальних робіт, перекладка мереж різного діаметру, заміна запірної арматури та оглядових колодязів.

«Складність полягає ще й у тому, що розташовані тут будинки зазнали численних руйнувань, і після відновлення зовнішніх мереж холодного водопостачання потрібно провести повний огляд внутрішньобудинкових систем. Роботи щодо забезпечення подачі води у цей район плануємо проводити комплексно та поетапно. Водопостачання до Салтівки буде обов'язково відновлено. Цьому житловому масиву дісталося як жодному іншому, і ми просто зобов'язані підтримати мешканців та створити для них комфортні умови», - наголосив заступник генерального директора.

Зазначимо, що у всіх районах міста продовжуються планові роботи щодо відновлення подачі холодної води. Зокрема, вчора, 11 травня, робітники КП усунули п'ять пошкоджень на водоводах і привели до ладу шість оглядових колодязів. Споживачам регулярно підключають внутрішньобудинкові системи. Тільки за вчора подачу води відновили у три багатоповерхові будинки на вул. Грицевця, водопостачання подали до 156 квартир. Сьогодні у роботі – дев'ять пошкоджень на зовнішніх мережах холодного водопостачання.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини