Закордонні партнери вітають Ігоря Терехова з обранням мером Харкова
18 листопада 2021 13:45 Міжнародне співробітництво
Закордонні партнери вітають Ігоря Терехова з обранням мером Харкова На ім'я Харківського міського голови Ігоря Терехова продовжують надходити вітання із перемогою на виборах.

Так, Ігоря Терехова привітав мер міста Ченстохова (Польща) Кшиштоф Матіящик.

«Кожні вибори приносять нові надії та сподівання. Бажаю успішної реалізації всіх планів та намірів, багато досягнень у діяльності для динамічного розвитку Харкова, а також задоволення від роботи на благо територіальної громади. Це також можливість ще раз подякувати Вам за співпрацю, яку ми досі мали як на двосторонньому рівні, так і в рамках Асоціації міст-власників Призу Європи. Запевняю Вас, що я хотів би продовжувати ці дружні стосунки», - говориться у привітанні.

Також слова привітання надіслав президент Товариства побратимства Харків - Нюрнберг (Німеччина) Антьє Ремпе.

«Від імені Товариства побратимства Харків – Нюрнберг щиро вітаю Вас із перемогою на виборах на посаду мера Харкова! Ми дуже раді цьому результату, тому що ми знаємо та поважаємо Вашу турботу про Ваше місто та Вашу діяльність для того, щоб Харків і надалі процвітав та зробив життя своїх мешканців кращим та простішим. Ми також цінуємо те, що Ви підтримуєте та заохочуєте наші побратимські зв'язки та дружбу. Це для нас дуже важливо, і ми сподіваємося, що це призведе до нової плідної співпраці та цікавих спільних проєктів», - сказано у привітанні.

 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини