За тиждень «Харківводоканал» усунув 50 пошкоджень на мережах
20 червня 2022 14:27 ЖКГ
За тиждень «Харківводоканал» усунув 50 пошкоджень на мережах Бригади комплексу «Харківводопостачання» за тиждень усунули 50 пошкоджень на мережах холодного водопостачання та відремонтували 70 колодязів на водоводах з заміною запірно-регулювальної арматури.
Як повідомили в КП «Харківводоканал», також робітники капітально відремонтували 25 водорозбірних колонок.

Вчора, 19 червня, бригади аварійно-відновлювальних робіт ліквідували 14 поривів на трубопроводах і привели до ладу 10 оглядових колодязів. Зокрема, у Слобідському районі усунули два пошкодження на водоводах без відключення споживачів від водопостачання.

Як повідомив начальник служби зовнішніх водопровідних мереж Слобідського району КП «Харківводоканал» Олексій Мацюк, течі ліквідували на ділянках трубопроводів холодного водопостачання на пр. Льва Ландау, 2 та пр. Героїв Сталінграда, 173-а.

Сьогодні ремонтники комплексу «Харківводопостачання» взяли у роботу 14 пошкоджених ділянок трубопроводів холодного водопостачання.

Крім того, лабораторія санітарно-епідеміологічного контролю щодня досліджує якість води, яка, за даними фахівців, відповідає всім санітарно-гігієнічним нормам.

Нагадаємо, що для оперативної роботи бригад аварійно-відновлювальних робіт харків'ян просять докладніше повідомляти про витік води, вказуючи місце витоку, точну адресу та номер телефону заявника для уточнення. Інформацію приймають за тел. 15-33.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини