З Північної Салтівки вивозять великогабаритні відходи
01 серпня 2022 11:09 ЖКГ
З Північної Салтівки вивозять великогабаритні відходи Робітники КП «Комплекс з вивезення побутових відходів» прибирають великогабаритні та побутові відходи з Північної Салтівки.

Як повідомили на підприємстві, для таких робіт на вул. Бучми та інших вулицях у мікрорайоні, який інтенсивно обстрілювався окупантами, використовують спеціальну техніку – самоскиди та навантажувачі.

«Навіть зараз цей район час від часу зазнає обстрілів, тому працівники КП «КВПВ» дотримуються суворих заходів безпеки - оглядають місце роботи, не чіпають невідомі предмети, не торкаються завалів, поки їх не оглянуть рятувальники, намагаються без необхідності не виїжджати на зелену зону», - зазначили на підприємстві. 

Як повідомив директор КП «КВПВ» Олексій Артикуленко, крім великогабаритних на Північній Салтівці прибирають побутові відходи. За його словами, багато мешканців виїхали з мікрорайону, але періодично повертаються, прибирають у квартирах та викидають сміття.

«Тому обсяги побутових відходів зараз збільшились у рази. І я хочу нагадати харків'янам про необхідність сплачувати за послуги нашого підприємства, - зазначив Олексій Артикуленко.

Нагадаємо, що працівники КП «Комплекс із вивезення побутових відходів» отримали нагороди до Дня Української Державності. Також про роботу КП «КВПВ» зробили виїзні репортажі «24 канал» та «ТСН» під заголовками – «Їх обстрілюють, а вони продовжують висаджувати квіти та прибирати сміття» та «Вони на своєму фронті захищають Харків».

Автор фото до новини - Ганна Черненко.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини