З Харкова за тиждень вивезли понад 58 тисяч кубометрів сміття
16 червня 2022 19:29 ЖКГ
З Харкова за тиждень вивезли понад 58 тисяч кубометрів сміття
Робітники КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» вивезли понад 58 тис. куб. м побутових відходів усіх видів за тиждень, з 9 по 15 червня.

Як повідомили на підприємстві, було вивезено 49 тис. куб. м твердих побутових відходів, 3,8 тис. куб. м великогабаритних відходів самоскидами та навантажувачами і 5,6 тис. куб. м великогабаритних відходів - бункерами.

Директор КП «КВПВ» Олексій Артикуленко нагадав приватним фірмам, які займаються вивозом побутових відходів, про відповідальність перед містянами, які уклали з ними договори.

«У Харкові багато несанкціонованих звалищ, які утворилися через те, що приватні фірми-підрядники не виконують своїх зобов'язань. Ці звалища ми прибираємо, але, по-перше, хочу попередити такі недобросовісні фірми про відповідальність. І, по-друге, запропонувати ОСББ, ЖК та ЖБК укласти договори про надання послуг з поводження з побутовими відходами з нашим комунальним підприємством, яке з перших днів війни продовжує сумлінно виконувати свої зобов'язання», - зазначив Олексій Артикуленко.

Також директор КВБО нагадав, що оплата послуг підприємства більше не проводиться через АТ «Мегабанк». Для цього можна скористатися сайтом підприємства, «Приват24», мобільним додатком «Monobank», «Ощад24/7».

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини