З Харкова за тиждень вивезли близько 40 тисяч кубометрів сміття
09 грудня 2022 12:53 ЖКГ
З Харкова за тиждень вивезли близько 40 тисяч кубометрів сміття Працівники КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» вивезли понад 39,6 тис. куб. м відходів всіх видів з 1 по 7 грудня

Як повідомили на підприємстві, було вивезено 30,2 тис. куб. м твердих побутових відходів та 9,4 куб. м великогабаритних відходів.

Директор КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» Олексій Артикуленко подякував харків’янам за своєчасну оплату послуг.

«Цього тижня двох наших працівників було відзначено преміями Харківської міської ради за сумлінну працю у сфері житлово-комунального господарства. Це висока нагорода для всього нашого колективу, який, незважаючи на складнощі, продовжує дбати про чистоту та належний санітарний стан у Харкові, який залишається найбільш екологічно чистим мегаполісом України», - підкреслив директор підприємства.

Водночас він зазначив, що, незважаючи на неодноразові звернення до харків’ян, деякі водії продовжують паркувати транспорт біля контейнерів для збирання побутових відходів, ускладнюючи проїзд спецтранспорту. Директор КВПВ нагадав, що за порушення правил паркування передбачена адміністративна відповідальність.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини