З 1 грудня пільговики зможуть користуватися наземним електротранспортом і метро за посвідченнями і старими картками
29 листопада 2017 16:55 Інфраструктура
З 1 грудня пільговики зможуть користуватися наземним електротранспортом і метро за посвідченнями і старими картками З введенням в Харкові з 1 грудня системи єдиного електронного квитка «Eticket» представники пільгових категорій їздитимуть у трамваях, тролейбусах і метро за посвідченнями і картами пільгового проїзду старого зразка.

Про це сьогодні, 29 листопада,  на засіданні виконавчого комітету Харківської міської ради повідомив заступник міського голови з питань інфраструктури міста Євген Водовозов.

«Ті люди, у кого була карта пільгового проїзду в метрополітені, вони зможуть нею користуватися і в метро, ​​і в наземному електротранспорті. У кого картки не було, користуються своїми посвідченнями. Про час і місця, де вони зможуть отримати нові карти пільгового проїзду, ми повідомимо додатково. Тому що, якщо зараз спрямувати людей до районних управлінь праці та соціального захисту - виникне ажіотаж, а ми хочемо зробити цю процедуру зручною для харків'ян», - підкреслив Євген Водовозов.

За його словами, сьогодні ведуться переговори з багатьма банками, щоб зробити цей процес максимально комфортним і швидким.

Зазначимо, на сьогоднішній день у Департаменті інфраструктури розглядаються і будуть затверджені форми єдиного електронного квитка, пільгових карт і разових квитків для проїзду в трамваях, тролейбусах і метро. Також по місту вже запускають термінали видачі проїзних карт.

Нагадаємо, з 1 грудня Харків переходить на систему єдиного електронного квитка. Спочатку її запустять в наземному електротранспорті, а з 1 січня - в Харківському метрополітені. Придбати і поповнити проїзні картки на суму до 500 грн можна буде через спеціальні термінали, які будуть встановлені на зупинках наземного транспорту і в вестибюлях метро.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини