«ЄрміловЦентр» відзначає перший день народження
22 березня 2013 19:52
«ЄрміловЦентр» відзначає перший день народження Центр сучасного мистецтва «ЄрміловЦентр» сьогодні, 22 березня, святкує один рік з дня відкриття.

У свій день народження центр підготував для гостей велику культурно-розважальну програму, що складається з музичних виступів, танцювальних номерів і читання віршів. Так, на святі виступили групи «Prozac», «Hurtovyna», «Soliery» та ін. Крім того, пройшли змагання з брейк-дансу.


Як розповіла куратор проектів «ЄрміловЦентру» Оксана Коклонська, щодня центр відвідує до 200 чоловік, а великі заходи, наприклад, відкриття виставок, концерти - 600-700. За минулий рік у «ЄрміловЦентрі» прошло 12 великих виставок, а також десятки лекцій, майстер-класів, дискусій тощо. 

«У нас дуже різна аудиторія: від підлітків 13-14 років і студентів до пенсіонерів. Це люди, які цікавляться сучасним мистецтвом, яким цікаво розуміти, що відбувається в цій сфері в Харкові, Україні та світі. Перший рік - пробний, ми хотіли побачити, що користується популярністю, а що не настільки популярне. Переважна більшість того, що ми пропонуємо, знаходить розуміння і позитивний відгук у глядачів», - зазначила Оксана Коклонська.

За її словами, цього року в «ЄрміловЦентрІ» буде більше виставок і проектів за участю іноземних авторів, наприклад, з Великобританії, Чехії, Франції, а також харків'ян, яких добре знають у світі, але які ніколи не виставляли свої роботи в Харкові.
Друкувати
Останні новини