Вступну кампанію до вишів цього року очікують зміни
11 квітня 2014 16:41
Вступну кампанію до вишів цього року очікують зміни Низка змін буде внесена до правил вступу до вищих навчальних закладів цього року.

Як повідомив сьогодні, 11 квітня, під час брифінгу в ході робочої поїздки до Харкова міністр освіти Сергій Квіт, зокрема, середній бал шкільного атестату при вступі до вишів буде зменшений. Також не буде додаткових балів за видатні досягнення, тому що критерії цих досягнень розпливчасті. При цьому переможці олімпіад і змагань Малої академії наук матимуть переваги, також як і абітурієнти, які займалися на підготовчих курсах. Як і раніше, залишаться пільги для вступу абітурієнтів певних категорій.

Разом з тим вступну кампанію цього року планується скоротити на два тижні. Крім того, частина вишів, зокрема політехнічного напрямку, візьме участь в експерименті. Серед харківських вишів це може бути Національний технічний університет «ХПІ». Так, коефіцієнт непрофільних предметів на конкурсі становитиме 0,75 при коефіцієнті 1 для профільних. Це означає, що при однаковій сумі балів пріоритет віддаватиметься студенту, який має більше колічство балів з профільного предмету.

Також міністр зазначив, що державне замовлення на навчання цього року не буде сильно відрізнятися від попереднього. Зокрема, як і рік тому, виросте замовлення на навчання студентів IT-спеціальностей.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини