Всі системи працюють у штатному режимі - «Харківводоканал»
04 березня 2022 11:02 ЖКГ
Всі системи працюють у штатному режимі - «Харківводоканал» Всі системи водопостачання та водовідведення міста Харкова станом на 10:00 4 березня працюють у штатному режимі.

Як повідомили в КП «Харківводоканал», попри складну ситуацію у місті,  оперативні бригади продовжують виїжджати на виклики харків’ян та робити все можливе, щоб вода була у кожній оселі. Зокрема, вчора у Київському районі спеціалісти відремонтували електростанцію, що подає напругу на насосні агрегати підприємства, та відновили водопостачання у 24-поверховому житловому будинку.

«У зв‘язку з постійними обстрілами збільшилась кількість поривів на водопровідних мережах. Не хвилюйтеся, як тільки вщухне гуркіт пострілів, комунальники відновлять водопостачання, бо навіть у цей нелегкий час ми пам’ятаємо про своїх споживачів і турбуємося про вас. Ми - разом, бо ми, харків’яни, - одна велика сім‘я», - зазначили на підприємстві.

Також там повідомили, що  бригади повністю забезпечені необхідними матеріалами та технікою для проведення ремонтних робіт будь-якої складності як на зовнішніх, так і на внутрішньобудинкових мережах. Крім того, продовжують роботу лабораторії санітарно-епідеміологічного контролю, які щодня перевіряють якість водопровідної води, яку подають в оселі харків’ян. На сьогодні вода повністю відповідає всім санітарно-гігієнічним нормам. 

Для економії часу аварійної бригади харків’ян просять детальніше повідомляти про витоки води, вказуючи місце точки витоку і точну адресу, а також надавати номер телефону заявника для уточнення. Цілодобово цю інформацію можна повідомити за номером телефону 15-33.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини