Волейбольний клуб «Харків'янка» відзначив ювілей
04 лютого 2019 12:46 Спорт
Волейбольний клуб «Харків'янка» відзначив ювілей Спортивний волейбольний клуб «Харків'янка», який функціонує на базі Харківського національного педагогічного університету ім. Г. Сковороди, відсвяткував 20-річний ювілей.

У святі взяли участь керівництво та викладачі вишу, представники Харківського обласного відділення Національного олімпійського комітету, Харківської обласної федерації волейболу, учасники клубу «Харків'янка» всіх поколінь та їхні тренери.

З нагоди ювілею група спортсменів і тренерів була відзначена дипломами Національного олімпійського комітету, які їм вручив голова Харківського обласного відділення НОК України Віктор Христоєв. Також колективу університету за відданість і втілення в життя олімпійських цінностей було вручено Почесну грамоту відділення НОК, яку отримав разом з пам'ятним кубком почесний президент клубу, його засновник, ректор вишу Іван Прокопенко.

В рамках святкування в спортзалі імені заслуженого тренера СРСР з волейболу Василя Титаря відбувся турнір жіночих команд, в якому взяли участь крім харківських спортсменок волейболістки з Дніпра і Житомира. За підсумками гри 1-е місце посіла команда - «ХНПУ-Харків'янка», 2-е місце - «Алант-ДНУ» (Дніпро), 3-е - «Харків'янка Легенда», 4-е місце -  команда «Полісянка» (Житомир).

Довідка. Волейбольний клуб «Харків'янка» був заснований в 1998 році і до 2017 року його очолював Анатолій Казьмерчук, випускник факультету фізичного виховання педагогічного університету. В якості другого тренера з командою працювали майстри спорту СРСР Тетяна Яцик та Олександр Сосницький. Уже в сезоні 1999-2000 р команда посіла 5-е місце у Вищій лізі чемпіонату країни.

З 2005 по 2017 роки команда була постійним учасником чемпіонатів студентської та аматорської вищих ліг України, де боролася за призові місця. Двічі (2005 і 2017 роки) «Харків'янка» посідала 2-е місце на чемпіонатах України серед жіночих команд Вищої ліги.

У 2017 році головним тренером команди стала Євгенія Стрельникова і вже в наступному сезоні (2017-2018 років) спортменки посіли 5-е місце у Вищій лізі чемпіонату України, стали срібними призерами Кубка, Суперкубка ім. Ю. Пояркова Харківської області та обласних щорічних змагань «Спорт протягом життя». Сьогодні комнади успішно продовжує грати у Вищій лізі, бере участь у фінальних іграх Кубка і Суперкубка міста Харкова.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини