Воїни-інтернаціоналісти відзначають 28-у річницю виведення військ з Афганістану
11 лютого 2017 17:29 Суспільство
Воїни-інтернаціоналісти  відзначають 28-у річницю виведення військ з Афганістану Сьогодні, 11 лютого, у Харківському національному театрі опери та балету ім. М. Лисенка воїни інтернаціоналісти відзначили 28-у річницю виведення радянських військ з Афганістану.

Ветеранів війни в Афганістані привітала заступник міського голови Світлана Горбунова-Рубан. Вона вручила воїнам-афганцям Подяки Харківського міського голови та подякувала їм за мужність і особливу життєву філософію, засновану на любові до країни і взаємоповазі один до одного.

«30 років я спілкуюся з вами, і за цей час я жодного разу не зіткнулося з підлістю. Громадський рух Афганістану має сильну філософію, де є місце сміливості, а не підлості, любові, а не ненависті», - зазначила віце-мер.

Також вона звернулася до матерів і дружин, чиї близькі загинули в локальних війнах, з проханням надати підтримку сім'ям загиблих учасників АТО. «Вони дуже потребують підтримки, ви можете дати їм зрозуміти, як жити з пережитим далі. Зі свого боку я готова всіляко вам допомагати», - підкреслила Світлана Горбунова-Рубан.

Після церемонії нагородження в театрі пройшов концерт, також ветерани-інтернаціоналісти поділилися спогадами про ті роки.

Довідка. 15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Саме в цей день, 15 лютого 1989 року, останні підрозділи радянських військ покинули територію Афганістану. У бойових діях в цій країні загинули 124 харків'янини.


Друкувати
Останні новини