Власник польської пекарні готовий допомогти у випіканні хліба для харків'ян
15 липня 2022 13:18 Міжнародне співробітництво
Власник польської пекарні готовий допомогти у випіканні хліба для харків'ян Харківський міський голова Ігор Терехов сьогодні, 15 липня, зустрівся з польським пекарем Яцеком Полевським з міста Познань (Польща).

Яцек Полевськи – відомий польський пекар та власник пекарні «Чорний хліб». У квітні, під час повномасштабної війни, яку веде Російська Федерація проти України, пекар взяв 500 кг борошна і поїхав у Бучу пекти гарячий хліб для мешканців міста та військових.

Зустріч із Ігорем Тереховим була присвячена питанню надання допомоги харківським пекарням. Яцек Полевськи висловив готовність надати необхідну допомогу у процесі приготування хліба для мешканців міста.

Також було обговорено перспективи надання прямої гуманітарної допомоги місту Харкову від Познані.

Нагадаємо, що Познань - місто-побратим Харкова, і під час війни його мешканці неодноразово надавали гуманітарну допомогу харків'янам.

739 / 5 000

Результаты перевода

– відомий польський пекар та власник пекарні «Чорний хліб». У квітні, після початку повномасштабної війни, яку веде Російська Федерація проти мирного населення України, взяв 500 кг борошна та поїхав у Бучу пекти гарячий хліб для мешканців міста та військових. Зустріч із Харківським міським головою була присвячена питанню надання допомоги харківським пекарням, які готують для харків'ян. Яцек Полевскі висловив готовність надати необхідну допомогу у процесі приготування хліба для мешканців міста. Також було обговорено перспективи надання прямої гуманітарної допомоги місту Харкову від Познані. Нагадаємо, що Познань - місто-побратим Харкова, і під час війни його мешканці неодноразово надавали гуманітарну допомогу харків'янам.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини