Визначилися переможці Кубка міського голови зі стрільби з лука
01 вересня 2014 14:41
Визначилися переможці Кубка міського голови зі стрільби з лука На міжнародних змаганнях зі стрільби з лука на Кубок Харківського міського голови були розіграні комплекти нагород в особистому заліку.
Турнір пройшов 28-31 серпня на спортивній базі СДЮСШОР зі стрільби з лука «Комунар». У ньому взяли участь понад 80 спортсменів із Харкова, Львова та Сум.

Серед чоловіків (класичний лук) переможцем став заслужений майстер спорту, харків'янин Олександр Сердюк, «срібло» виборов учасник Олімпійських Ігор 1996 року в Атланті (США) Олександр Яценко, «бронза» - у майстра спорту Дмитра Ловчікова. Всі троє в той чи інший час були членами збірної команди України та відстоювали честь країни на міжнародній арені.

В категорії класичного лука серед жінок перемогу здобула майстер спорту міжнародного класу Вікторія Коваль, «срібло» - у Катерини Мазорчук, яка два тижні тому на міжнародних змаганнях «Стріли Слобожанщини» виконала норматив майстра спорту України, «бронза» дісталася майстру спорту Риммі Гарамовій.

В категорії блочного лука перше місце посів Юрій Дорошенко, який цього літа вперше представив Харків у даному виді зброї серед чоловіків на етапі Кубка світу у Вроцлаві (Польща), «срібло» - у майстра спорту міжнародного класу з класичного лука Віктора Галазюка, «бронза» - у Олександра Соколова зі Львова.

Крім того, 29-30 серпня на базі «Комунар» пройшов відкритий чемпіонат Харкова зі стрільби з лука серед ветеранів, присвячений Дню визволенню міста Харкова від німецько-фашистських загарбників.

За підсумками змагань серед чоловіків «золото» виборов кандидат у майстри спорту СРСР Віктор Пахомов, «срібло» дісталося майстру спорту СРСР, старшому тренеру школи олімпійського резерву «Комунар» Олександру Ксенофонтову, «бронза» - у майстра спорту Олександра Бурцева, також тренера «Комунара».

Серед жінок перше місце посіла майстер спорту СРСР Олена Букший, друге - майстер спорту Юлія Мігура, третє - майстер спорту міжнародного класу Інна Постельняк.