Виставки, перфоманси і квести: в місті проходить «Ніч музеїв»
20 травня 2017 18:05 Культура
Виставки, перфоманси і квести: в місті проходить «Ніч музеїв» Традиційна культурна акція «Ніч музеїв» проходить сьогодні, 20 травня, в Харкові.

Цього року в заході беруть участь понад 30 установ культури, які підготували різноманітну та насичену програму, що охоплює різні види мистецтва.

Так, вперше свої двері для гостей відкрили Скульптурні майстерні (вул. Культури, 9-а), де проходять екскурсії, лекції та майстер-класи від відомих харківських скульпторів.

У Харківському планетарії ім. Ю. Гагаріна сьогодні працює музей «Космос», де відвідувачі можуть дізнатися про видатних космонавтів, взяти до рук предмети, які побували в космосі, метеорити, сфотографуватися з «інопланетянами».

У Центрі сучасного мистецтва «ЄрміловЦентр» проводиться проект «Art & Fashion. Новий вимір», який присвячений дослідженню взаємодії мистецтва і моди. В експозиції представлені фото- та відеороботи, а також арт-об'єкти дизайнерів і художників. У програмі також - екскурсії, лекції, виставка робіт «Bob Basset» тощо.

У Харківському обласному центрі культури і мистецтва проходить виставка графічних робіт видатного кінорежисера Олександра Довженка. Також відвідувачі зможуть взяти участь у квесті та розгадати, в якій з кімнат в цьому будинку в 1923-1926 роках жив кінорежисер.

З повною програмою роботи музеїв і галерей в рамках акції «Ніч музеїв» можна ознайомитися тут.

Щогодини - з 18:00 до 23:00 - від Художньої галереї ім. Г. Семирадського (пл. Свободи, 6, навпроти Держпрому) і від Музею видатних харків'ян ім. К. Шульженко (пров. Байкальський, 1, за універмагом «Харків») фестивальний автобус розвозить охочих по майданчиках, які беруть участь в акції. Також з пл. Конституції курсує автобус, який підвозить відвідувачів до музею «Обереги музичної Харківщини» (пров. Трінклера, 5-а, клуб ХНУПС ім. Кожедуба).

Вхід на всі заходи в рамках «Ночі музеїв» - безкоштовний.

Друкувати
Останні новини