Виставка, лекції та вистава - у Харкові пройде літературний фестиваль
20 вересня 2022 13:40 Культура
Виставка, лекції та вистава - у Харкові пройде літературний фестиваль Харківський літературний музей і письменник Сергій Жадан 23-25 вересня проведуть літературний фестиваль «П’ятий Харків».

Як зазначили організатори, в день відкриття фестивалю, 23 вересня, заплановано провести лекції-розмови на теми: «Територія Сковороди», «Від Сковороди до Шевченка», дискусію «Україна і європейська політична модель: за що ми воюємо сьогодні?», а також виставку художньої студії «Аза Нізі Маза» (роботи було створено в Харкові після 24 лютого).

У програмі на 24 вересня - лекція-розмова «Найзагадковіший роман української літератури «Вальдшнепи» Хвильового: спроба реконструкції», публічне інтерв’ю «Україна сьогодні», дискусія «З чим ми вийдемо з цієї війни», а також концерт.

В останній день фестивалю, 25 вересня, пройдуть лекція-розмова «Нова генерація, дискусія «Майбутнє Харкова» та виступ «Березіль 100».

Закриє фестиваль вистава «Я норм» за п’єсою Ніни Захоженко у постановці Оксани Дмітрієвої (Харківський державний академічний театр ляльок імені В. А. Афанасьєва).

Організатори зазначили, що метафора «П’ятий Харків» належить лінгвісту Юрію Шевельову. «П’ятий Харків» - це розмова про майбутнє міста, мрію, бажання та бачення.

Детальну програму можна знайти на сторінці ЛітМузею у фейсбуці. Вхід на події фестивалю можливий за попередньою реєстрацію на кожен фестивальний день окремо:

- 23 вересня: https://forms.gle/eb1sn5HR2XGDkLaX9;
- 24 вересня: https://forms.gle/ZVxo26cLzHgFz5ye7;
- 25 вересня: https://forms.gle/EDUJAfPfBEptJerh7. 

Адресу проведення повідомлять в листі-підтвердженні реєстрації. Також пізніше Літмузей планує опубліковати відеозапис фестивалю. Під час заходу харків’яни зможуть зробити донат на підтримку ЗСУ.

Організатори зазначили, що метафора «П’ятий Харків» належить відомому лінгвісту Юрію Шевельову.

 

«П’ятий Харків» – це розмова про майбутнє міста, про мрію, про бажання та бачення. Нам здається, що варто говорити про майбутнє саме в ситуації кардинальних культурних та ментальних зрушень, які переживає Україна сьогодні», - повідомили організатори.

 

Детальну програму можна буде знайти в події та на сторінці Літмузею. Вхід на події фестивалю мождливий за попередньою реєстрацію на кожен фестивальний день: 23 вересня: https://forms.gle/eb1sn5HR2XGDkLaX9; 24 вересня: https://forms.gle/ZVxo26cLzHgFz5ye7; 25 вересня: https://forms.gle/EDUJAfPfBEptJerh7

 

Адресу проведення повідомлять в листі підтвердженні реєстрації. Відеозапис подій Літмузей планує опублікувати згодом на власних ресурсах.

 

Під час заходу, харків’яни зможуть зробити донат на підтримку ЗСУ.

 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини