Віктор Янукович: Харковом може пишатися вся Україна
22 серпня 2012 12:07
Віктор Янукович: Харковом може пишатися вся Україна Президент України Віктор Янкович високо оцінив внесок Харкова в розвиток сучасної України.

Про це він заявив сьогодні, 22 серпня, на відкритті пам'ятника Незалежності на пл. Конституції.

«У розвитку держави Харків посідає особливе місце. Вашим містом може пишатися Україна. Зусиллями і невтомною працею харків'ян примножуються досягнення нашої країни. Місто має унікальний потужний науковий і виробничий потенціал. Досвід харків'ян, зокрема в соціальній сфері, цінний для інших областей України. Це і система роботи територіальних центрів соціального захисту, і співпраця громадських організацій з органами влади щодо реалізації важливих для жителів міста спільних проектів», - сказав Президент.

Також він відзначив вагомий внесок харків'ян в успішне проведення фінальної частини Чемпіонату Європи з футболу 2012 року. «Чудова атмосфера, високий рівень підготовки, продемонстрований під час чемпіонату, позитивно вплинули на імідж України. Десятки тисяч уболівальників з різних куточків Європи були вражені вашої привітністю і працьовитістю, відкрито демонстрували всьому світу своє захоплення Харковом. Переконаний, що ті зусилля, які були спрямовані на розвиток інфраструктури вашого міста, стануть надійною базою для нових звершень, розвитку економіки Харкова й області, зростання добробуту харків'ян», - підкреслив Віктор Янукович.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини