Вихованці дитбудинку «Родина» поїдуть на канікулах до Італії
19 грудня 2017 16:41 Освіта
Вихованці дитбудинку «Родина» поїдуть на канікулах до Італії Свято, присвячене Дню Святого Миколая, відбулося сьогодні, 19 грудня, в Харківському дитячому будинку «Родина».

Як зазначила директор Департаменту освіти Ольга Деменко, міська влада щорічно організовує для цих дітей незабутні новорічні та різдвяні канікули.

«За підтримки Харківського міського голови Геннадія Кернеса вже п'ять років поспіль вихованці цього дитячого будинку двічі на рік відвідують Італію. І вже завтра всі учні з 5 по 11 клас, а це 22 школяри, поїдуть на місяць до Мілана проводити зимові канікули», - розповіла Ольга Деменко.

За традицією гості, які приїхали на свято святого Миколая, передали дітям солодкі подарунки від міського голови. А вихованці дитячого будинку, в свою чергу, підготували для них святковий концерт.

Довідка. Дитячий будинок «Родина» заснований у 1973 році. У ньому виховуються 55 дітей. Вихованці здобувають освіту в спеціалізованій школі №77. У дитячому будинку працює 12-метровий басейн, дві спортивні зали, обладнані сучасними тренажерами. На подвір'ї встановлені сучасні ігрові дитячі майданчики. Цього року за рахунок коштів міського бюджету в установі відремонтували дві групи для дошкільнят, а також провели благоустрій прибудинкової території.

Друкувати
Останні новини