Відкрито гарячу лінію для звернень харків'ян, які потрапили під відселення через будівництво метро
28 лютого 2018 11:21 Суспільство
Відкрито гарячу лінію для звернень харків'ян, які потрапили під відселення через будівництво метро У зв'язку з будівництвом третьої лінії метрополітену в Харкові від станції «Метробудівників» до станції «Одеська», у власників об'єктів нерухомого майна, розміщених на території майбутнього будівництва, викуплять об'єкти та земельні ділянки

Таке рішення було прийнято 21 лютого на сесії Харківської міської ради.

Згідно з вимогами Закону України «Про відчуження земельних ділянок, інших об'єктів нерухомого майна, розміщених на них, що перебувають у приватній власності, для суспільних потреб чи з мотивів суспільної необхідності», в п'ятиденний строк з дня прийняття рішення власникам об'єктів нерухомого майна, що підлягають викупу, були направлені письмові повідомлення з інформацією про об'єкти та умови викупу, а також про права та обов'язки власників зазначених об'єктів, що виникли в зв'язку з їх викупом відповідно до закону. Також письмові повідомлення були опубліковані в газеті «Слобідський край» (№16 від 24 лютого 2018 року).

Відповідно до вимог закону, фізичні та юридичні особи, у власності яких знаходяться об'єкти нерухомості, що підлягають викупу, повинні протягом місяця надати до міськради письмове повідомлення про згоду на проведення переговорів або відмову від викупу. 

У міськраді створена окрема гаряча лінія для звернень власників об'єктів нерухомого майна, що підлягають викупу. У разі виникнення додаткових питань харків'ян просять звертатися за телефоном: 725-34-34.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини