Відбувся п'ятий етап «Битви корпорацій»
25 січня 2016 17:56 Спорт
Відбувся п'ятий етап «Битви корпорацій» V Етап харківського спортивного корпоративного турніру «Битва корпорацій» пройшов 23 січня в культурно-розважальному комплексі «Місто».

На цьому етапі 20 команд боролися за звання сильнішого в боулінгу. На старті турніру чотири співробітники від кожної компанії на своїх доріжках змагалися у двох партіях за очки і можливість потрапити до рейтингу кращих десяти команд, що дозволяло вивести свою компанію в півфінал турніру.

У півфіналі вже десять команд в одній партії розігрували шість путівок у фінал турніру. Призова трійка команд змінювалася в кожному фреймі, і лише ближче до 10 фрейму визначився явний лідер. Так, команді Адміністрації Ленінського району не вистачило всього двох очок, щоб увійти в призери, і в підсумку призові місця поділили між собою команда «Adidas» з 450 очками, «Freshline» - 463 очки і переможець п'ятого етапу - команда «Альфа-Банк» з 517-ю очками.

Кращим гравцем за кількістю набраних очок за партію став гравець команди «UniCredit Bank» Віталій Фрашко, який набрав 180 очок.

З усіма результатами турніру з боулінгу можна ознайомитися тут.

За підсумками п'яти етапів турніру «Битва корпорацій» лідирує КП «Харківводоканал», друге місце у команди «Adidas», а на третьому місці - «Центр доктора Бубновського».

Зазначимо, шостим етапом турніру стане олімпійський вид спорту - настільний теніс, змагання з якого пройдуть 28 лютого в фітнес-центрі «King» (вул. Гвардійців Широнінців, 101/99, ТЦ «Екватор», 3-й поверх).

Нагадаємо, що «Битва корпорацій» - це спортивний корпоративний турнір, в якому беруть участь спортсмени-аматори, що представляють свою компанію. Змагання відбуваються впродовж 10 місяців (з вересня по червень). У 1-му сезоні турніру вже відбулося п'ять етапів, а саме: по міні-гольфу, міні-футболу, волейболу, бадмінтону та боулінгу.

Друкувати
Останні новини