Ветерани: Спасибі, що Харків пам'ятає про нас
08 травня 2021 20:17 Місто
Ветерани: Спасибі, що Харків пам'ятає про нас Концерт, присвячений Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, пройшов сьогодні, 8 травня, у Харківському міському палаці дитячої та юнацької творчості.

Святкові заходи були організовані для ветеранів війни і праці, дітей війни, представників ветеранських організацій. Для них за участю творчих колективів району була підготовлена ​​концертна програма з піснями воєнних років, після якої ветеранів пригостили польовою кашею.

З Днем перемоги, що наближається, всіх присутніх привітав секретар Харківської міської ради Ігор Терехов. Він зазначив, що це свято дісталося українському народові дуже нелегко, тому нинішні покоління зобов'язані зробити все можливе, щоб пам'ять про героїв жила вічно.

«Ця страшна і жорстока війна зачепила практично кожну сім'ю. Мій батько теж воював, тому я добре знаю, що таке жах війни. Я схиляюся перед людьми, які наближали дні великої перемоги, незалежно від того, воювали вони або працювали в тилу, забезпечуючи фронт усім необхідним. Я схиляюся перед людьми, які відновлювали наше місто, зруйноване майже вщент. Вони відроджували Харків, і це теж подвиг. Підростаюче покоління зобов'язане пам'ятати про цей страшний час, зобов'язане шанувати пам'ять загиблих, знати про вчинені ними подвиги. Не можна забувати про те, що зробили ветерани, щоб ми жили під мирним небом», - підкреслив Ігор Терехов.

Як зазначила Ніна Кононенко, громадська організація ветеранів України Московського району, яку вона очолює, найчисленніша в місті, проте з кожним роком ветеранів Другої світової війни стає все менше.

«Життя неможливо повернути назад, час незворотній і невловимий. На жаль, ветерани йдуть, їх залишилося дуже мало. Тому ми повинні надати максимум уваги і подяки ветеранам, які ще живі. Спасибі, що місто пам'ятає про них, піклується. Бажаю вам всім удачі у всіх справах, здоров'я, миру в нашій країні і кожній родині», - звернулася до присутніх Ніна Кононенко.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини