Ветерани Ленінського району провели конференцію напередодні Дня міста
19 серпня 2015 14:18 Суспільство
Ветерани Ленінського району провели конференцію напередодні Дня міста Звітно-виборча конференція ради ветеранів Ленінської районної організації ветеранів України відбулася сьогодні, 19 серпня, на базі Харківської гімназії №152.

Така конференція проходить раз на чотири роки. На ній було заслухано звіт голови ради ветеранів про найбільш важливі напрямки діяльності ради та намічені плани подальшої роботи. Також відбулися довибори до ради ветеранів. До складу ради ветеранів Ленінського району увійшли ще 6 чоловік, і тепер вона налічує 46 ветеранів.

Як зазначив голова Адміністрації Ленінського району Максим Мусєєв, основними пріоритетами в роботі адміністрації є активна підтримка організацій ветеранів, оскільки саме зараз вони є найбільш незахищеними верствами населення.

«Найчастіше до нас звертаються ветерани з питань соціального захисту, медичної та фінансової допомоги, придбання препаратів та лікування. Ми, звичайно ж, розглядаємо всі ці питання. Десятки-сотні ветеранів Ленінського району отримують якісну медичну допомогу абсолютно безкоштовно. Ми вважаємо це своєю роботою і обов'язком. Взаємодія з громадськими організаціями допомагає нам значною мірою поліпшити якість нашої роботи і значно зменшити кількість тих проблем, які так турбують ветеранів», - зазначив Максим Мусєєв.

При цьому голова району нагадав, що за дорученням Харківського міського голови Геннадія Кернеса в місті Харкові вже впродовж декількох років діє програма підтримки ветеранів.

У рамках конференції трьом активним членам первинної ветеранської організації, інвалідам війни були вручені пам'ятні медалі «70 років визволення України від німецьких загарбників». Ще трьом представникам організації за активну життєву позицію, патріотизм та з нагоди 72-ї річниці визволення Харкова від нацистських загарбників, Дня міста та Дня Незалежності України було вручено Подяки голови Адміністрації Ленінського району.

Друкувати
Останні новини