Велопарад, концерти та майстер-класи - в Харкові пройде «Осінній велодень»
14 вересня 2017 17:22 Суспільство
Велопарад, концерти та майстер-класи - в Харкові пройде «Осінній велодень» Традиційний «Осінній велодень-2017» пройде у неділю, 17 вересня, в Харкові і планує зібрати близько 3 тис. харків'ян.

За традицією захід відкриє велопарад, який проїде центром міста і фінішує на вул. Квітки-Основ'яненка.

У пішохідній зоні «Осіннього велодня» на вул. Квітки-Основ'яненка харків'ян чекають виступи музичних колективів «Alcohol Ukulele» і «Yellow doG», парад велокостюмів, конкурси з призами, майстер-класи та презентації проектів для дорослих. Маленькі гості свята зможуть покататися на різноманітних колісних винаходах у дитячій зоні.

Збір учасників «Осіннього велодня» - о 10:00 біля пам'ятника Велосипедисту. Об 11:00 колона, супроводжувана патрульною поліцією, поїде по Білгородському шосе, виїде на вул. Сумську і фінішує на вул. Квітки-Основ'яненка.

Зазначимо, що «Осінній велодень» проводиться четвертий рік поспіль, втретє - в рамках Європейського тижня мобільності (ЄТМ).

Організатори заходу - ВК «Харківськая велосипедна спілка», Департамент у справах сім'ї, молоді та спорту, а також інші організації Харкова.

Друкувати
Останні новини