Великі підприємства Харкова заплатили до бюджету понад 9 мільярдів гривень
06 листопада 2014 11:45 Економіка
Великі підприємства Харкова заплатили до бюджету понад 9 мільярдів гривень Великі підприємства та організації Харківщини за січень-жовтень 2014 сплатили до бюджетів усіх рівнів понад 9 млрд грн податків.
Про це повідомила начальник Спеціалізованої державної податкової інспекції з обслуговування великих платників у місті Харкові Галина Феденко. За її словами, до державного бюджету було перераховано понад 8 млрд грн. 

В жовтні до бюджетів усіх рівнів надійшло 739 млн грн платежів, що на 2% більше, ніж у жовтні 2013 року. Більша частина надходжень до державного бюджету, а саме 50,7%, становить акцизний податок з товарів, вироблених на митній території України. За підсумками місяця його сплата склала понад 374 млн грн і перевищила минулорічний показник на 20 млн грн, або на 5,5%. Крім цього було сплачено понад 128 млн грн податку на додану вартість і близько 79 млн грн податку на прибуток підприємств. 

За словами керівника інспекції, найбільш вагомий внесок до державного бюджету зробили такі підприємства: «Філіп Морріс Україна», «Турбоатом», «Харківобленерго», «Південна залізниця», «Євроцемент-Україна», «Укрспецвагон» та ін.
Друкувати
Останні новини