Великі підприємства Харкова сплатили до держбюджету 1,6 мільярда гривень ПДВ
07 серпня 2014 13:14
Великі підприємства Харкова сплатили до держбюджету 1,6 мільярда гривень ПДВ З початку 2014 року в державний бюджет від великих підприємств Харкова надійшло 1,6 млрд грн податку на додану вартість.
Як повідомила начальник Спеціалізованої ДПІ по роботі з великими платниками податків у Харкові МГУ Міндоходів Галина Феденко, це на 243 млн грн, або на 18%, більше, ніж за аналогічний період минулого року. У липні підприємствами інспекції до державного бюджету сплачено 470 млн грн ПДВ, що в 2,7 разу більше надходжень за червень. 

У той же час за 7 місяців цього року на розрахункові рахунки підприємств інспекції було відшкодовано з бюджету 186 млн грн ПДВ. З цієї суми 72% - це повернення ПДВ в автоматичному режимі таким підприємствам, як ВАТ «Турбоатом», ДП «Завод «Електроважмаш», ПАТ «Плитковий завод», АТ «Новий стиль», ТОВ «Бриг» та ТОВ «ТД «ХТЗ». 

Також начальник інспекції повідомила, що з 1 січня 2015 року почне працювати електронна система адміністрування ПДВ, що зробить неможливим формування фіктивного кредиту та отримання неправомірного відшкодування ПДВ з бюджету. Це сприятиме підвищенню рівня надходжень податку до бюджету, а також скороченню обсягу тіньової економіки в країні і витрат держави на адміністрування ПДВ.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини