Вчителів Індустріального району привітали з початком навчального року
31 серпня 2018 10:48 Місто
Вчителів Індустріального району привітали з початком навчального року Серпнева конференція педагогічних працівників Індустріального району відбулася 30 серпня у великій залі районної адміністрації.

У ній взяли участь керівники та педагогічні працівники закладів освіти, педагоги-ветерани, представники районної адміністрації, районного управління освіти, громадські діячі.

Голова Адміністрації Індустріального району Ольга Вельможна привітала педагогів з початком нового навчального року, подякувала за роботу в минулому навчальному році, побажала успіхів у реалізації Нової української школи.

Глава району вручила ветеранам педагогічної праці Подяки голови районної адміністрації, а кращі педагоги району за підсумками 2017/2018 навчального року були нагороджені Почесними грамотами Департаменту освіти Харківської міської ради.

Також в ході конференції підвели підсумки діяльності навчальних закладів і районного управління освіти в 2017/2018 навчальному році та визначили завдання на 2018/2019 навчальний рік в умовах становлення Нової української школи.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини