В університеті радіоелектроніки відбудеться міжнародний форум
17 квітня 2015 14:47 Освіта
В університеті радіоелектроніки відбудеться міжнародний форум 19-й Міжнародний молодіжний форум «Радіоелектроніка та молодь у XXI столітті» пройде з 19 по 22 квітня в Харківському національному університеті радіоелектроніки.

Як повідомили у виші, на форум надійшло понад 1 тис. тез доповідей від молодих вчених, аспірантів і студентів з 48 вищих навчальних закладів та установ України, а також з семи установ Білорусі, Росії, Ізраїлю.

Цього року в рамках форуму буде проведено 11 наукових тематичних конференцій, присвячених електронній техніці і технологіям, автоматизованим систем і комп'ютеризованим технологіям радіоелектронного приладобудування, сучасним проблемам радіотехніки, перспективам розвитку телекомунікацйніх та інформаційно-вимірювальних технологій та ін.

Також в ці дні пройде IV Міжнародна науково-практична конференція студентів-іноземців підготовчих та основних факультетів, слухачів центрів навчання іноземних громадян на тему: «Мова в полікультурному світі: розвиток міжнародної освіти» та виставка технічної творчості молоді.

Відкриття форуму - 20 квітня, об 11:15. Форум відбудеться за адресою: пр. Леніна, 14.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини