В університеті міського господарства провели тренінг для учасників школи розвитку «Мер міста»
11 жовтня 2017 19:51 Освіта
В університеті міського господарства провели тренінг для учасників школи розвитку «Мер міста» Тренінг-семінар для учасників школи розвитку «Мер міста» відбувся сьогодні, 11 жовтня, в Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова.

У заході взяли участь лідери учнівського самоврядування з різних районів міста, а також викладачі вишу і куратори школи.

За словами куратора школи «Мер міста» Тетяни Бельської, мета проекту - навчити харківських школярів управлінським навичкам.

«Наше головне завдання полягає в тому, щоб діти зрозуміли, що вони можуть брати участь в управлінні містом, у місцевому та шкільному самоврядуванні, а також допомогти їм розвинути особистісний потенціал керівника», - зазначила Тетяна Бельська.

Так, на попередньому занятті школярам дали завдання розробити стратегію діяльності Харківської міської організації учнівського самоврядування з різних напрямків. Сьогодні школярі представили свої перші напрацювання.

Як зазначила представник науково-методичного центру Департаменту освіти Інна Полякова, концепція розвитку нової школи і стратегічні плани розвитку освіти в Харкові стимулюють йти в ногу з часом. «І якщо ми хочемо, щоб діти брали участь в ухваленні рішень, їх треба цьому навчити. Тому ми поставили перед ними завдання - внести зміни в роботу міської організації учнівського самоврядування», - зазначила представник науково-методичного центру.

В рамках засідання викладачі та експерти університету провели аналіз представлених робіт і дали поради в написанні стратегії. Надалі діти продовжать цю роботу, підсумком якої стане презентація стратегій розвитку за різними напрямками діяльності міської організації учнівського самоврядування, зокрема, волонтерської, правової, зі зв'язків з громадськістю тощо. Кращі роботи будуть представлені вже у листопаді.

Довідка. Школа розвитку «Мер міста» заснована 2013 року і проводиться Харківським національним університетом міського господарства імені О. М. Бекетова за підтримки Департаменту освіти Харківської міської ради. Займаються у школі розвитку учні 10-11 класів шкіл Харкова і області.

Навчання проходить з урахуванням потреб учнів і побажань батьків. Інформація, отримана слухачами, дає їм можливість усвідомлено обрати майбутню професію, поглибити знання в різних сферах життєдіяльності суспільства, міста, структури та організації управлінської діяльності в системі міського самоврядування.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини