В університеті міського господарства проходить виставка Віктора Ковтуна
13 жовтня 2020 17:03 Культура
В університеті міського господарства проходить виставка Віктора Ковтуна Виставка «Міські барви» народного художника України, Почесного громадянина міста Харкова Віктора Ковтуна відкрили у Харківському університеті міського господарства імені О.М. Бекетова.

На ній представлено 70 робіт - краєвиди Харкова, Італії, Германії, Іспанії, Португалії та Китаю. Художник Віктор Ковтун зазначив, що більше половини робіт було створено під час карантину, зокрема, є зовсім нові харківські пейзажі.

Як повідомив ректор Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова Володимир Бабаєв, виставки в університеті планують проводити досить часто. У 2022 році виш відзначатиме своє сторіччя, тому напередодні планується провести багато заходів, у тому числі культурних.

«Протягом 2021-2022 років ми проведемо кілька виставок харківських художників, художників-викладачів нашого університету. Вони маловідомі, але це дуже серйозні художники. Я їх дуже люблю за творчість та рівень майстерності. Думаю,  близько семи-десяти виставок за цей період тут буде організовано», - сказав Володимир Бабаєв.

Зазначимо, що виставка «Міські барви» працюватиме протягом місяца. На час карантину ознайомитися з творчістю художника можуть лише студенти вишу, але по його завершенню в адміністрації університету розглянуть можливість, щоб інші виставки могли відвідувати і інші харків'яни.

Нагадаємо, що у вересні в Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова відкрили виставкову галерею «Атріум».
Теги:
Друкувати
Останні новини