В університеті Каразіна влаштували «Пікнік на узбіччі»
21 квітня 2016 15:41 Культура
В університеті Каразіна влаштували «Пікнік на узбіччі» Захід «Пікнік на узбіччі, або Мандрівна бібліотека» відбувся сьогодні, 21 квітня, в головному корпусі Харківського національного університету ім. Каразіна.

Під час виставки Центральна наукова бібліотека вишу представила на стендах як нові надходження, так і найбільш популярні видання зі своїх фондів. Також у холі університету влаштували імпровізований читальний зал для перегляду нової навчальної та наукової літератури.

Відвідувачі бібліотеки побачили книги, написані ректорами-вченими, видатними письменниками - випускниками університету. Також була представлена ​​дитяча література з фондів ЦНБ, на виставці ретровидань можна було ознайомитися з художніми та науково-популярними періодичними виданнями середини XX ст. Крім того, у відвідувачів була можливість побачити унікальні видання, наприклад, перше друковане видання Евкліда в перекладі математика-астронома Джованні Кампано «Начала» (1482), відому книгу-травник Леонарта Фукса (1543) з описом п'яти сотень лікарських рослин із малюнками, що були вручну розфарбовані аквареллю.

Під час заходу всі бажаючі могли отримати консультації щодо використання електронних ресурсів ЦНБ, докладніше ознайомитися з науковими базами даних і ресурсами відкритого доступу, отримати інформацію про електронний архів бібліотеки, а також протестувати програми, що перешкоджають плагіату.

Також у рамках «Пікніка» відбулися презентації книг, зустрічі з авторами та громадськими діячами.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини