В університеті Каразіна презентують книгу про засновника вишу, написану його правнучкою
21 жовтня 2014 10:26
В університеті Каразіна презентують книгу про засновника вишу, написану його правнучкою У Харківському національному університеті ім. В. Н. Каразіна 22 жовтня відбудеться зустріч з прапраправнукою Василя Каразіна Ларисою Дешко та презентація її книги «Основа. Каразіни».
Як повідомили в університеті, в книзі автор розповідає про Василя Назаровича Каразіна і його внесок у розвиток Харкова. Видання містить понад 140 фотографій з архівів сімей Геращенко, Дешко, Коровиченко і Панасюків. Книга адресована краєзнавцям, дослідникам родоводів, мистецтвознавцям, музеєзнавцям, культурологам, а також усім, хто цікавиться родом Каразіна. 

Початок заходу - о 13:30. Зустріч пройде в Музеї історії університету (пл. Свободи, 4, головний корпус університету, 2-й поверх). Відвідати його можуть всі бажаючі. 

Довідка. «Основа. Каразіни» - публіцистичне видання, яке розповідає про одинадцять поколінь Каразіних, починаючи від болгарського архієпископа Георгія Караджі. Автор книги Лариса Дешко - нащадок молодшого брата Василя Назаровича Каразіна - Івана Назаровича, який заклав Краснокутський дендропарк у своєму маєтку на хуторі Основинці. Понад двадцять років Лариса Дешко займається дослідженням і збереженням історії роду Каразіних.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини