В Україні стартувала реєстрація на ЗНО-2019
05 лютого 2019 12:04 Освіта
В Україні стартувала реєстрація на ЗНО-2019 Випускники харківських шкіл та інших навчальних закладів з 5 лютого по 25 березня можуть зареєструватися на участь у зовнішньому незалежному оцінюванні.

Як повідомила прес-служба Українського центру оцінювання якості освіти, щоб зареєструватися для участі у ЗНО, потрібно створити й заповнити реєстраційну картку, бланк якої формується з використанням спеціального сервісу, розміщеного на сайті УЦОЯО, підготувати комплект реєстраційних документів і подати його особі, відповідальній за реєстрацію в установі освіти (для випускників шкіл, студентів професійно-технічних закладів та коледжів, які в цьому році завершують здобуття повної загальної середньої освіти) або відправити його до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти (для випускників минулих років).

Після цього регіональний центр видає спеціальний сертифікат.

З більш детальною інформацією про реєстрацію на ВНО можна ознайомитися на сайті УЦОЯО та сайті Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти. 

Нагадаємо, зовнішнє незалежне оцінювання проходитиме з 20 травня по 12 липня з 11 навчальних предметів: українська мова та література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова. Учасники мають право скласти тести з чотирьох предметів.


Друкувати
Останні новини