В саду Шевченка висадили екзотичні дерева
27 квітня 2020 10:41 Екологія
В саду Шевченка висадили екзотичні дерева Першу партію молодих дерев висадили співробітник КП «Харківзеленбуд» в саду Шевченка.

Як повідомила начальник виробничої дільниці СКП «Харківзеленбуд» Юлія Захарченко, уздовж алей однієї з головних зон відпочинку міста озеленювачі посадили дрібнопильчасті вишні, або сакури, гостролисті клени і різні декоративні кущі. Серед дерев є й екзотичні - ліквідамбар смолоносний, або амброве дерево, яке внесено до золотого фонду декоративного садівництва.

«Американський ліквідамбар смолоносний - красиве листопадне дерево з пірамідальною, симетричною формою крони, з блискучим листям, що нагадує листя клена, які восени забарвлюються в яскраві фарби. Ми висадили 25 таких дерев. Також ми посадили такі екзотичні дерева, як сакури. Вони розташовані недалеко від пам'ятника м'ячеві, ближче до вул. Сумської. Сподіваюся, що наступного року харків'яни і гості міста вже зможуть помилуватися яскравою красою сакури», - зазначила Юлія Захарченко.

За її словами, вік дерев - від 10 до 12 років, кожне посаджене з грудкою землі.

«Ми використовуємо метод контейнерної посадки. Дерева надходять вже з розлогою кореневою системою і кроною. При гарному догляді і своєчасному поливі рослини дуже швидко приживаються і набагато краще розвиваються, ніж при звичайній посадці», - підкреслила начальник ділянки.

Вона зазначила, що це тільки перша партія молодих дерев, посаджених в саду Шевченка, в подальшому висадка дерев продовжиться.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини