В районі селища Комунар завершується ремонт дороги
27 вересня 2014 18:27
В районі селища Комунар завершується ремонт дороги В районі селища Комунар по вул. Шишківській завершується ремонт внутрішньоквартальної дороги. Нагадаємо, рішення про ремонт дороги було прийнято тиждень тому під час зустрічі голови Адміністрації Київського району Неллі Казанжиєва і депутата міської ради Володимира Скоробагача з жителями цього мікрорайону.

Ця дорога внутрішньоквартальна, але вона дуже важлива для селища, оскільки по ній ходить громадський транспорт. Крім того, вона пролягає вздовж гаражів, і автомобілісти скаржилися на її аварійний стан.

Під час ще однієї зустрічі з жителями мікрорайону, яка відбулася 27 вересня, Володимир Скоробагач повідомив, що зараз частину дороги по вул. Шишківській, на ділянці від вул. Саперної до заправки, вже відремонтували. В понеділок і вівторок там закриють рух транспорту для того, щоб завершити ремонт.

Крім того, повідомив депутат міської ради, за результатами зустрічі з жителями минулого тижня було прийнято рішення відремонтувати близько 30 вхідних груп в будинках на вул. Старошишківській та вул. Шишківській. Зараз виконується ремонт 20 вхідних груп, інші почнуть ремонтувати найближчим часом. Також найближчими днями почнуть ремонт аварійних покрівель у цьому мікрорайоні. Їх планують відремонтувати до початку сильних холодів.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини