В парку Горького відкриється дзеркальний лабіринт
19 серпня 2016 14:21 Культура
В парку Горького відкриється дзеркальний лабіринт Новий атракціон в стилі давньоєгипетського храму Луксор відкриється у суботу, 20 серпня, у Центральному парку культури і відпочинку імені Горького.

Атракціон представляє з себе кімнату кривих дзеркал і закритий скляний лабіринт - мережу заплутаних коридорів з різними рівнями складності в проходженні.

«По тематиці і рівнем складності його можна умовно розділити на дві частини - екстрим і лайт. В екстримі протяжність коридорів становить близько 100 м, у більш легкому - вдвічі менше. У лабіринті є багато заплутаних кімнат, оточених дзеркалами, кімнати да Вінчі. Люди будуть ходити по колу, бачачи своє відображення і не розуміючи, де вихід», - розповів адміністратор «Луксора» Богдан Глодян.

Якщо людина заблукає і зрозуміє, що виходу вона не знаходить, варто помахати рукою. Знак побачать оператори і включать світлодіодну стрічку, по якій можна вийти. Також на допомогу готові прийти і співробітники. У разі необхідності, вони виведуть або вкажуть на вірний шлях.

Богдан Глодяни зазначив, що лабіринт безпечний, стекла у ньому броньовані, і в разі удару осколки не розлітаються, воно просто йде сіткою.

У день відкриття нового атракціону на гостей чекають конкурси та подарунки. Початок - об 11:00.

Зазначимо, що атракціон працюватиме щодня з 11:00 до 23:00, вартість квитка - 50 грн.

Друкувати
Останні новини