В Основ'янському районі відновлюють водопостачання
05 жовтня 2022 16:04 ЖКГ
В Основ'янському районі відновлюють водопостачання Ремонтники служби зовнішніх водопровідних мереж Основ'янського району комплексу «Харківводопостачання» відновили водовід на вул. Олександра Шпейєра.
Як повідомив майстер служби Основ'янського району Андрій Гапон, ремонтні роботи проводилися на трубопроводі діаметром 200 мм без відключення споживачів від водопостачання.

«Провели зварювальні, ремонтні роботи і привели до ладу місце розриття. Сьогодні запланували усунення нештатної ситуації на мережах у пров. Рибасівському», - зазначив Андрій Гапон.

За його словами, бригади Основ'янського району оперативно реагують на всі заявки жителів і забезпечені необхідною спецтехнікою, матеріалами та інструментами, щоб ремонтувати водоводи та готувати об'єкти до експлуатації у опалювальний сезон. Зокрема, цього року вони вже усунули 183 аварійні ситуації на зовнішніх мережах різного діаметру, облаштували 275 оглядових колодязів, 189 водорозбірних колонок і продовжують виконувати заміну пожежних гідрантів, якщо необхідно.

Сьогодні, 5 жовтня, бригади взяли в роботу 13 об'єктів у всіх районах міста, а напередодні ліквідували 10 пошкоджень на водоводах і облаштували п'ять оглядових колодязів.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини