В Основ'янському районі відновлюють внутрішньобудинкові системи
24 листопада 2021 15:46 ЖКГ
В Основ'янському районі відновлюють внутрішньобудинкові системи В Основ'янському районі бригади КП «Харківводоканал» у рамках заходів щодо підготовки об'єктів до роботи в осінньо-зимовий період відновили 353 м технічно зношених внутрішньобудинкових систем.

За словами начальника дільниці Основ'янського району КП «Харківводоканал» Віталія Федіна, з початку року було виконано капітальний ремонт технічно зношених внутрішньобудинкових комунікацій у семи житлових будинках.

Так, великий обсяг робіт із заміни внутрішньобудинкових мереж холодного водопостачання виконали у будинках на вул. Воскресенській, 29, пр. Гагаріна, 38-а та по вул. Грозненській, 36. Капітально відремонтували системи водовідведення у будинках на вул. Літаковій, 9 та пр. Гагаріна, 180/2.

«Ремонти проводимо комплексно: одночасно на внутрішньобудинкових мережах встановлюємо сучасну запірну арматуру. Планові завдання на ділянці виконані, але поточні технічні налагодження продовжуємо проводити у всіх будинках, які обслуговуємо. Усуваємо аварійні ситуації, проводимо ревізії та плануємо заміни на майбутній рік», - повідомив Віталій Федін.

Він зазначив, що наразі завершуються роботи з відновлення мереж холодного водопостачання у будинках на пр. Гагаріна, 72 та вул. Руставелі, 2. За його словами, черговість заміни систем у житлових будинках визначається після профілактичних оглядів.

«Насамперед у роботу беруться технічно зношені комунікації. Негайно реагуємо на звернення та заявки мешканців і оперативно усуваємо аварійні ситуації, що виникають. Також, за потребою, у багатоквартирних будинках проводимо капітальний та поточний ремонт зливової каналізації», - зазначив начальник дільниці.

Як повідомили на підприємстві, бригади КП «Харківводоканал» проводять ремонтні роботи на внутрішньобудинкових системах водопостачання та водовідведення цілий рік, що дозволяє підтримувати внутрішньобудинкові мережі у належному стані та мінімізувати аварійні ситуації. Загалом у 2021 році провели ремонтні роботи у понад 300 будинках харків'ян.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини