В Основ’янському районі продовжують надавати соціальну допомогу
10 червня 2022 11:05 Суспільство
В Основ’янському районі продовжують надавати соціальну допомогу Соціальні служби Основ’янського району об’єднали свої зусилля для надання допомоги всім, хто її потребує.

Зокрема, до фахівців Управління соціального захисту населення з 18 травня (дня відновлення прийому громадян) особисто, через портал «Дія» та з допомогою електронної пошти звернулось 1610 громадян, у тому числі 117 пенсіонерів, 227 осіб з інвалідністю та 1158 внутрішньо переміщених осіб. За цей час телефонні консультації та роз’яснення отримали 2718 жителів району.

Здебільшого громадяни зверталися за отриманням довідки ВПО та призначенням відповідної допомоги на проживання. Станом на сьогодні, у районі на обліку перебуває 1771 внутрішньо переміщена особа, з них за призначенням допомоги звернулися 918 громадян. 

Усі громадяни, які через війну втратили житло, перебувають під постійним соціальним супроводом міської влади. Зокрема, 9 червня відбулася вже третя зустріч з людьми, які зараз тимчасово проживають у гуртожитку, розташованому на території Основ’янського району. За результатами робочих зустрічей, вони отримали довідки про взяття на облік як ВПО, подали заяви про призначення та подовження соціальних допомог, отримали роз’яснення щодо поновлення втрачених документів, працевлаштування, отримання допоміжних засобів реабілітації тощо. 

Також продовжує працювати Територіальний центр надання соціальних послуг. Соціальні працівники обслуговують вдома 651 особу, у тому числі людей з інвалідністю, учасників та дітей війни, ветеранів праці. Протягом війни їх регулярно забезпечують необхідними ліками, засобами гігієни та продуктами харчування. Крім того, свої послуги жителям району надають спеціалісти Пенсійного фонду України. Так, до сервісного центру №17 ГУ ПФУ в Харківській області щодня звертаються понад 100 осіб.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини