В Основ'янському районі прочистили 45 кілометрів мереж водовідведення
23 жовтня 2021 14:51 ЖКГ
В Основ'янському районі прочистили 45 кілометрів мереж водовідведення Бригади ремонтно-експлуатаційної дільниці Основ'янського району Комплексу «Харківводовідведення» КП «Харківводоканал» в рамках підготовки до роботи в осінньо-зимовий період прочистили 45 км зовнішніх мереж водовідведення.

Про це сьогодні, 23 жовтня, повідмив начальник ремонтно-експлуатаційної дільниці Основ'янського району Ігор Плотников.

«Зараз чистимо ділянку каналізаційного трубопроводу протяжністю близько 100 метрів по проспекту Гагаріна, 176. Роботи виконуємо комбінованою каналопромивною гідромашиною, яка показує значну ефективність прочищення на відміну від звичайного механічного способу. Також під час підготовки зовнішніх мереж водовідведення до роботи в осінньо-зимовий період цього року вже замінили понад 110 зношених каналізаційних люків», - зазначив Ігор Плотников.

Він також нагадав про необхідність дотримання харків'янами правил користування каналізаційною системою. Головне з них полягає в тому, що в жодному випадку не слід викидати в мережі водовідведення харчові та побутові відходи, різні предмети і сміття. Дотримуючись цих простих правил, можна не тільки забезпечити безперебійну роботу зовнішніх мереж водовідведення, а й значно збільшити термін їх експлуатації.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини