В Основ'янському районі перекладають мережі холодного водопостачання
14 травня 2021 10:05 ЖКГ
В Основ'янському районі перекладають мережі холодного водопостачання Бригади КП «Харківводоканал» виконують заміну ділянки технічно зношених мереж холодного водопостачання по вул. Достоєвського, 14 в Основ'янському районі.

Як повідомив начальник служби водопровідних мереж Основ'янського району КП «Харківводоканал» Ігор Кім, на цьому етапі планується перекласти 317 м трубопроводу, і більше половини робіт вже виконано. Старі сталеві труби, діаметром 225 мм, замінюють на сучасні поліетиленові, термін служби яких становить понад 50 років.

«Мережі залягають під територією школи, що значно ускладнює заміну. З метою збереження інфраструктури застосовуємо метод санації, який мінімізує земляні роботи», - повідомив Ігор Кім.

Він зазначив, що ремонтні роботи виконуються в рамках програми, мета якої - якісне і безперебійне водопостачання у селищі Жихор. Програма розрахована на два роки.

Зазначимо, що з початку року в Основ'янському районі також замінили 210 м технічно зношених мереж діаметром 800 мм у 8-му мікрорайоні. Всього у 2021 році в Харкові планується перекласти більше 25 км водопровідних мереж.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини