В Основ'янському районі ліквідували 245 пошкоджень на водоводах
07 грудня 2022 13:44 ЖКГ
В Основ'янському районі ліквідували 245 пошкоджень на водоводах Бригади служби зовнішніх водопровідних мереж Основ'янського району КП «Харківводоканал» з початку року усунули 245 пошкоджень на ділянках трубопроводів холодного водопостачання.
Як повідомив сьогодні, 7 грудня, начальник районної служби Ігор Кім, також цього року ремонтники облаштували 380 оглядових колодязів і капітально відремонтували 230 водорозбірних колонок.

«Зокрема, вчора оперативно провели відновлювальні заходи на вул. Греківській та вул. Гордієнківській. У першому випадку сталося пошкодження на вводі в будинок, а в другому - виникла аварійна ситуація в оглядовому колодязі», - розповів Ігор Кім.

Начальник служби зазначив, що також у районі проводяться профілактичні заходи на об'єктах водопровідного господарства, що у комплексі дає змогу утримувати ситуацію з подачею води під повним контролем. Крім того, бригади аварійно-відновлювальних робіт беруть участь в облаштуванні «пунктів незламності».

Напередодні бригади комплексу «Харківводопостачання» усунули 21 пошкодження на водоводах і облаштували 15 оглядових колодязів, а сьогодні розпочали відновлювальні роботи на 12 пошкоджених ділянках трубопроводів.

Інформацію про аварійні ситуації приймають за тел.: 15-33.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини