В одній із найстаріших гімназій Харкова відзначили закінчення навчального року
29 травня 2015 11:27 Освіта
В одній із найстаріших гімназій Харкова відзначили закінчення навчального року Свято останнього дзвоника пройшло сьогодні, 29 травня, у Харківській гімназії №6 «Маріїнська гімназія» - одному з найстаріших навчальних закладів міста.

Цього року три випускники гімназії отримали за відмінне навчання золоті медалі, ще три - срібні. Всього у випускних класах навчався 61 учень.

Директор Департаменту освіти Ольга Деменко, яка взяла участь у святі, підкреслила, що Маріїнська гімназія є не тільки одним із найстаріших, але й найшанованішим навчальним закладом в місті.

«В Маріїнській гімназії навчалися чимало відомих людей. Це говорить про те, що багатьох із вас також чекає велике майбутнє. Найбільше щастя для батьків - радіти і пишатися своїми дітьми. Тому бажаю сьогоднішнім випускникам, щоб у ваших батьків завжди був привід радіти за вас і пишатися вами», - зазначила Ольга Деменко.

Вона також повідомила, що за дорученням Харківського міського голови Геннадія Кернеса до 1 вересня у дворі гімназії будуть встановлені нові гімнастичні снаряди і тренажери.

Директор Маріїнської гімназії Олександра Зуб зачитала привітання від міського голови всім випускникам. «Одинадцять років ви йшли до заповітної мети, і сьогодні перед вами відкриті всі горизонти. З цього дня успіх залежить від вашої активної життєвої позиції, працьовитості та впевненості у своїх силах. Рухайтеся вперед! Але завжди пам'ятайте і цінуйте тих, хто вклав у вас знання і душу, передаючи свій життєвий досвід, - вчителів і люблячих батьків», - було сказано в привітанні Геннадія Кернеса.

Для гостей свята гімназисти підготували концертні номери. Для всіх учнів пролунав останній дзвоник.

Довідка. Харківська гімназія №6 «Маріїнська гімназія» заснована в 1870 році. В даний час спеціалізується на поглибленому вивченні англійської, німецької та французької мов (факультативно - китайської, польської, японської). Історичну назву «Маріїнська гімназія» було повернуто у 2011 році до 140-річчя закладу за ініціативою Харківського міського голови Геннадія Кернеса.

Серед відомих випускників гімназії - поетеса, драматург, перекладач Христина Алчевська; народна артистка СРСР, почесний громадянин міста Харкова, випускниця 1953 року Людмила Гурченко; народний депутат України, почесний громадянин міста Харкова, випускник 1987 року Михайло Добкін; Герой України, почесний громадянин міста Харкова, випускник 1961 року Олександр Жданов; перший заступник міністра освіти і науки України, випускниця 2001 року Інна Совсун.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини