В Інституті Бокаріуса відкрили нові лабораторії
12 липня 2019 14:54 Інфраструктура
В Інституті Бокаріуса відкрили нові лабораторії Нові кабінети для проведення судових експертиз відкрили сьогодні, 12 липня, в Харківському науково-дослідному інституті судових експертиз ім. М.С. Бокаріуса.

Як повідомив директор Харківського НДІ судових експертиз ім. М. С. Бокаріуса Олександр Клюєв, в останні роки обсяг роботи співробітників інституту значно зріс. Так, замість 3 тис. експертиз на рік сьогодні в стінах установи проводиться вже понад 30 тис., готується 50 наукових робіт. Приміщень закладу для співробітників стало не вистачати, а деяким доводилося працювати навіть у підвалі. Щоб поліпшити умови праці фахівців інституту, адміністрація звернулася до Харківського міського голови Геннадія Кернеса.

«Тоді мер мені сказав: «Олександре Миколайовичу, починай будуватися». Ми відразу відчули підтримку депутатського корпусу міської ради та безпосередньо Геннадія Адольфовича. Нам виділили 1 мільйон гривень для будівництва конструктиву будівлі, і протягом всіх робіт ми відчували підтримку міста», - зазначив Олександр Клюєв.

За його словами, нове крило, яке включає близько десятка сучасних кабінетів, оснащених всім необхідним для проведення дослідницьких робіт, було побудовано в установі практично з нуля.

З відкриттям нових лабораторій колектив інституту привітав перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов. Він зазначив, що допомога міста подібним установам вкрай важлива, оскільки їхні розробки необхідні для розвитку Харкова як «розумного» і безпечного міста.

«Дуже важливо, щоб людина крім комфортного перебування в місті розуміла, що вона повністю захищена. Сьогодні криміналітет, який, на жаль, існує, використовує нові технології і підходи, тому дуже важливо, щоб у правоохоронців на озброєнні були такі ж і навіть ще кращі методи роботи і наукові технології. Звичайно, ми сьогодні зацікавлені в тому, щоб інститут Бокаріуса зміцнював свою матеріально-технічну базу і використовував у своїй роботі новітнє обладнання, щоб зробити Харків безпечним містом», - зазначив Ігор Терехов.

Друкувати
Останні новини