В Індустріальному районі вшанували пам'ять загиблих чорнобильців
24 квітня 2017 17:17 Суспільство
В Індустріальному районі вшанували пам'ять загиблих чорнобильців Заходи, присвячені 31-й річниці аварії на Чорнобильській АЕС, пройшли 24 квітня в Індустріальному районі.

Так, у парку «Зелений гай» пройшов мітинг-реквієм та панахида за загиблими та померлими учасниками ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. У заході взяли участь керівники районної адміністрації, представники соціальних служб району, громадських організацій, учні навчальних закладів та учасники ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи. Вони поклали квіти до пам'ятного знаку «Постраждалим від Чорнобильської трагедії» і вшанували загиблих хвилиною мовчання.

Також у цей день на базі Палацу дитячої та юнацької творчості «Істок» відбувся концерт, підготовлений творчими колективами району. Заступник голови адміністрації району Олена Великанова подякувала учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС за проявлені мужність і героїзм. За вагомий внесок у вирішення питань громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, активну життєву позицію, а також з нагоди річниці пам'ятного дня члени громадської організації «Союз Чорнобиль» були нагороджені почесними грамотами та подяками адміністрації району.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини