В Індустріальному районі відзначили День міста і День Незалежності
26 серпня 2018 12:16 Місто
В Індустріальному районі відзначили День міста і День Незалежності Свято, присвячене 75-й річниці звільнення Харкова від фашистських загарбників та 27-ї річниці Незалежності України відбулося 24 серпня в Індустріальному районі.

Захід пройшов на базі Харківської загальноосвітньої школи №157 за адресою: вул. Сергія Грицевця, 30. У ньому взяли участь ветерани війни і труда, представники районної адміністрації, установ і організацій, а також жителі району.

Голова Адміністрації Індустріального району Ольга Вельможна привітала всіх присутніх зі святом і побажали міцного здоров'я, щастя, миру і благополуччя.

З нагоди Дня міста та Дня Незалежності для жителів району пройшов концерт, в якому взяли участь заслужені артисти України Наталія Шкурко та Дмитро Шепеленко, лауреати всеукраїнських та міжнародних конкурсів Марина Джереловська та композитор Станіслав Мирошник, а також творчі колективи району.

Крім того, для ветеранів та жителів району була організована польова каша. Увечері для гостей свята організували фаєр-шоу.

Друкувати
Останні новини